Auberge de Provence

HOTEL**** & RESTAURACE

Francouzský venkov jen 30 minut od centra Prahy. Nádherný uzavřený komplex s překrásnou zahradou, jejíž hlavní dominantou je barokní budova ze 17. století. V roce 2000 prošla kompletní rekonstrukcí pod taktovkou uznávaného architekta a dala tak vzniknout naprosto unikátnímu hotelu s vyhlášenou exkluzivní restaurací. Budova je pomyslně rozdělena na čtyři části, kde je hotel, restaurace, konferenční centrum a část domu, kde bydlí rodina majitele. Poměrně jednoduchou úpravou je možno celý objekt  rozdělit na čtyři zcela samostatné celky a vytvořit zde naprosto nadstandardní bydlení venkovského stylu. 

Užitná plocha přízemí hotelu a restaurace: 366 
Užitná plocha 1. patra hotelu: 366 
Užitná plocha 2.patra hotelu: 368  

Kapacita restaurace: 72 hostů
Moderní kuchyně o velikosti 50 

Venkovní plně vybavená dřevěná terasa s kamenným krbem, fontánou a vlastním barem pro 60 hostů.
Hotel disponuje 10ti různě řešenými stylovými pokoji celkem pro 38 osob.
Konferenční centrum: 20-30 osob
Venkovní domek pro workshopy: 67 

Soukromá zahrady se vzrostlými stromy, bylinková zahrada, sad s 35 ovocnými stromy, dětské hřiště, výběh pro zvířata a stáj. 

Rozloha celého komplexu pozemku činí 4.266  a čítá venkovní terasu, sad, zahradu a unikátní arboretum. Vše v duchu původní architektury a materiálů s citlivě zakomponovanou současnou vestavbou moderního užitného zázemí.    

Prodej této nemovitosti je včetně stylového vybavení.

Prodej zavedeného názvu, loga hotelu a restaurace.

Auberge de Provence

SAMOSTATNÝ MEZONET SE ZAHRADOU PRO MAJITELE HOTELU

Velkoryse pojaté stylové bydlení s užitnou plochou 247 pro majitele celého komplexu s vlastním vstupem, zahradou a odděleným vjezdem do objektu. Soukromé parkoviště pro 4-5 aut. Bydlení ve stylu Provence ve třech podlažích.  Prostorný obývací pokoj s krbem, velkoryse pojatou kuchyní a přímým vstupem na zahradu. Dále 4 obytné pokoje, 2 koupelny, 3 toalety, vstupní hala i technická místnost. Možnost rozšíření o dalších cca 30 .

Užitná plocha přízemí: 112 

Užitná plocha 1. patra: 79 

Užitná plocha 2.patra: 56